Zwarte bes, cassis, viooltjes, cacao en een hint van kruiden. Volle wijn met tonen van noten, cacao, kaneel, ceder en gedroogde bessen. De tannines geven de wijn een bite.
Afkomstig van de wijngaard Clos des Mûres, die ommuurd wordt door bramenstruiken (mûres). De bodem bestaat uit kalk en klei. Er heerst een mediterraan klimaat. De Syrah-stokken zijn tussen de 10 en 20 jaar oud, Grenache ongeveer 26 jaar oud en Mourvèdre 16 jaar.
Opgericht in 1892, vertelt Domaines Paul Mas tegenwoordig het verhaal van eigenaar Jean-Claude Mas, die pionier was op het gebied van de wederopbloei van de Languedoc als regio voor kwaliteitswijnen. Jean-Claude typeert zijn wijnen als ‘Le Luxe Rural’, landelijke luxe. Met internationale druivenrassen heeft hij de Languedoc ‘nieuwe wereld’-allure gegeven. En met zijn modieuze wijnen van lokale druiven, heeft hij het lokale karakter van de Languedoc weer hip gemaakt onder wijnliefhebbers.